Ondialer.com Hakkında

3

Ondialer, yeni nesil çağrı merkezi deneyimini müşterilerine sunmak isteyen bir teknoloji markasıdır. Yenilikçi, uygun fiyatlı, kaliteli ve taahhütsüz hizmet anlayışı ile gece gündüz demeden sizler için çalışıyoruz. Sorunlarınıza en kısa sürede çözüm üretmek birinci ilkemiz. Ondialer Türkiye’de öncü bulut çağrı merkezi yazılımı olma yolunda emin adımlarla ilerleyen, müşterilerine sesli ve yazılı çağrı merkezi hizmeti sunan bir markadır. Donanım ve teferruat gerektiren çağrı merkezi sistemlerinin aksine, hiç bir donanım ve yatırım maliyeti gerekmeksizin dakikalar içinde çağrı merkezinizi aktif hale getiriyoruz. Yüzlerce mutlu iş ortağımız arasında yerinizi almak için sizleri bizimle iletişim kurmaya davet ediyoruz.

Ondialer.com bulut santral hizmeti donanım veya yazılım bulundurmadan bir iletişim aracı sağlayan bir internet sitesidir. Bu hizmet içerisinde telefon santral ihtiyacınızı giderebilir ve yatırım maliyetinden kurtulabilirsiniz. Düşük ücretli bir abonelik sistemi kurdurarak müşterilerinizle sürekli iletişim halinde olabilirsiniz.

Sanal santral ismiyle de anılan bu sistemde işletme iletişim maliyetleriniz de yüzde 50’ye varan azalma olacaktır. Nasıl mı? Ekipman temini yapmayacaksınız, personel alımını azaltabileceksiniz ve üstelik tek hat üzerinden birden fazla telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Üzerinize bir kullanıcı paneli kurdurarak tek hat üzerinden birden fazla gelen aramayı cevaplamak istemez misiniz? Aynı zamanda sizde arama yapabilir ve meşgul çalma gibi sorunlarla uğraşmazsınız.

Bulut Santral Ne Gibi Avantajlar Sağlıyor?

Bulut santral ve sanal santral için büyük yatırım maliyetleri altına girmenize gerek yok. Aylık veya yıllık olarak kiralama yapabilirsiniz. Buradan (https://ondialer.com/fiyatlandirma) işletmenize yada kendinize uygun paketlerimiz ile hemen panel kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

Paketlerimizden bir tanesini seçerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Çünkü fiziksel bir kurum gerektirmez ve birkaç dakika içerisinde kurulabilir. Aynı zamanda bu yönüyle de kolay taşınabilir özelliği bulunmaktadır. Site alt yapımız SSL gibi güvenceler ile korunmaktadır, dolayısı ile verileriniz korunur ve çalınmaz. Tüm Türkiye’de kesintisiz bir şekilde kullanılabilir ve her yerden erişim sağlanabilir. Aynı zamanda güncelleme, bakım ve destek tarafımızca verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir